STAWIAMY NA MISTRZA! 

Kurs 20.00 na Błachowicza i do 100 PLN w promocji Super Nokaut!

2.

3.

1.

POSTAW ZAKŁAD 

ZDOBĄDŹ BONUS 

ZAŁÓŻ KONTO

na walkę z kursem 20.00!

za nokaut Błachowicza. 

Odbierz bonus i cashback. 

Trzymamy kciuki za naszego Mistrza! 

Już w niedzielę ambasador Superbet Jan Błachowicz będzie bronić tytułu w walce z Gloverem Teixeirą podczas gali UFC 267. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla nowych i obecnych klientów Superbet. Rejestrując konto i wpłacając min. 50 PLN nowi gracze mogą wnieś swój pierwszy zakład singiel na Błachowicza z kursem 20.00 stawiając maksymalnie 10 PLN. Za wygrany zakład wypłacimy wygraną z kuponu i dopłacimy różnicę do kursu 20.00 w postaci bonusu. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą wziąć udział w promocji Super Nokaut! Stawiając zakład za min. 50 PLN na nokaut Błachowicza, możesz otrzymać dodatkowy bonus nawet 100 PLN.*


Pamiętaj! Rejestrując konto w Superbet otrzymujesz bonus na start do 200 PLN za pierwszy depozyt, a przez tydzień grasz bez ryzyka dzięki ofercie Cashback do 1300 PLN.

*Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie oraz na naszej stronie.

Dlaczego z nami

Sprawdź lepszy

wymiar gry

Bonus do 200 PLN i Cashback do 1300 PLN na start

Szeroka oferta

zakładów

Super aplikacja mobilna

pierwszy tydzień grasz

bez ryzyka!

czyli duży wybór zdarzeń

i wysokie kursy

szybka, prosta w obsłudze, intuicyjna

Pobierz aplikację Superbet

Super Apka, Super Streaming, Super Statystyki!

Superbet to legalny bukmacher posiadający zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie zakładów wzajemnyuch stacjonarnie oraz online. Pamiętaj, że hazard może uzależniać, a korzystać z usług superbet mogą wyłącznie osoby pełnoletnie.